vissza

Félmaraton a Királynék városában!

Rajtlista

Veszprém Félmaraton

 

Veszprém Félmaraton - a családbarát futóverseny!

 

Szeretettel várjuk azokat, akik már futottak velünk és mindenkit, aki még nem szedte a lábát Veszprémben. Egy igaz városi pálya vár rátok! Kuriózumként 2019. augsuztus 25-én ismét átfuthattok a Völgyhídon, amely Veszprém egyik nevezetessége.

 

Az útvonal nem könnyű, de legyőzhető!

 

A 2014-ben, hagyományteremtő céllal létrejött Veszprém Félmaraton mára Veszprém első számú, profikat és amatőröket egyaránt megmozgató rendezvényévé nőtte ki magát és örömmel csatlakozott az Energiatlon sorozatba. A már jól bevált útvonalon futhatják a résztvevők az igazi városi pályán zajló félmaratoni távot, melynek egyik legfőbb érdekessége, hogy a mezőny áthalad a teljesen lezárt Völgyhídon.

 

Ha szeretnétek látni, hogy milyen a verseny egy futó szemszögéből,
nézzétek meg ezt a videót!

 

Nem állsz még készen egy ilyen pályára vagy egy félmaratonra?

 

Szólj egy barátodnak és fussatok párban vagy alakíts három futótársaddal egy négyes csapatot!

Együtt nem csak a közös eredményért versenyeztek, de ezt a nem könnyű pályát is könnyebben győzhetitek le! Sőt, részvételetekkel Ti lehettek a hangulatfelelősök, akik a vidámságukkal és lelkesedésükkel segítik a többi futót!

 

Nevezz a Veszprém Félmaratonra, négyes váltóban!

 

Miért ezt a versenyt válaszd idén ősszel?

Mert a Continental Veszprém Félmaraton egy igazi családbarát rendezvény!

Hozd el a családodat is: amíg Te futsz és a párod szurkol Neked, a gyerekeknek ingyenes felügyeletet biztosítunk! Töltsétek az egész hétvégét Veszprémben,látogassátok meg a méltán híres Állatkertet és ne felejtsétek: a Balaton is csak egy ugrás!

 

Veszprém Félmaraton - a családbarát futóverseny!

 

Babakocsival futsz?

Számodra külön meglepetéssel is szolgálunk!

 

Fuss babakocsival a Veszprém Félmaratonon!

 

Versenykiírás: http://veszpremfelmaraton.hu/veszpremi-felmaraton

Nevezési feltételek: http://veszpremfelmaraton.hu/nevezes/nevezesi-feltetelek

 

Ne habozz! Nevezz most!

 

 

Gyere és légy részese a festői szépségű veszprémi Völgyhíd meghódításának...

Nevezz most!

 

 

2019. Rajtlisták

frissítés hetente, utolsó frissítés 2019. augusztus15. A rajtszámok változtatásának jogát fenntartjuk

Félmaraton

Rajtszám Név Város Korcsoport
2001 Fonyó Sándor Veszprém 1980
2002 Orbán Gábor Budapest 1980
2003 Horváth Endre   1979
2004 Baukál Gábor Budapest 1976
2005 Kun-Szabó Tibor Veszprém 1977
2006 Kun-Szabó Péter Veszprém 1970
2007 Ovádi Péter Veszprém 1981
2008 Jáger Adrienn Veszprém 1987
2009 Szlávik Bence Herceghalom 1992
2010 Bakonyvári Zsófia Veszprém 1988
2011 Gyergyák Éva Pétfürdő 1981
2012 Baltai Bettina Veszprém 1990
2013 Szűcs Zsolt Budapest 1973
2014 Balázs Zoltán Budapest 1990
2015 Széll Endre Dunaharaszti 1976
2016 Gönczöl Csaba Várpalota 1982
2017 dr. Tóth Márta Pécs 1984
2018 Gyenge Olivér Budapest 1970
2019 Schalda János Veszprém 1988
2020 Zsámbok Krisztián   1975
2021 Kralován Árpád Budapest 1975
2022 Kádár Renátó Szentkirályszabadja 1994
2023 Némethné Brendel Mónika Kislőd 1974
2024 Kepíró László Nagykovácsi 1969
2025 Banasák András Pápa 1980
2026 Bonczné Mészáros Edit Szombathely 1977
2027 Jakab Lilla Nak 1993
2028 Jakab Lajosné Nak 1968
2029 Balogh Ferenc Simontornya 1975
2030 Horváth Gábor Veszprém 1968
2031 Kovács Zoltán Alsóörs 1965
2032 Kelemen Zsolt Polgárdi 1981
2033 Vígh Péter Albertirsa 1950
2034 Nagy Milán Attila Budapest 1981
2035 Boda József Fajsz 1969
2036 Kovács-Omischl Lejla Úrhida 1981
2037 Sarkadi Dóra Győr 1982
2038 Borbély Tibor Veszprém 1974
2039 Galló Péter Veszprém 1986
2040 Burián András Veszprém 1973
2041 Buriánné Káldosi Éva Veszprém 1974
2042 Brassay Réka Veszprém 1978
2043 Gazsi Viktória Herceghalom 1977
2044 Varga Gyula Berhida 1971
2045 Kollát Krisztián Veszprém 1981
2046 Simon Márton Rákoskeresztúr 1995
2047 Gurdon Éva Veszprém 1979
2048 Szabó Szilvia Nógrád 1975
2049 Rádi József Balatonkenese 1987
2050 Járvás Zsuzsa Veszprém 1988
2051 Straub Anikó Budapest 1982
2052 Gyenge Dániel Veszprém 1987
2053 Horváth János Budapest 1967
2054 Hajdu Márk Mór 1992
2055 Borbély Roland Veszprém 1983
2056 Prém Márton Veszprém 1984
2057 Takács Balázs Csömör 1982
2058 Horváth Péter Siófok 1985
2059 Tóth-Sármány Mónika Aparhant 1986
2060 Hartmann László Félix Szolnok 1987
2061 dr Pásztor Attila   1970
2062 Dr. Csendőr Ildikó Izsák 1985
2063 Vajthó László Veszprém 1968
2064 Licul Gergely Tatabánya 1990
2065 Szabó Lajos Nyíregyháza 1972
2066 Szigeti Ildikó Ajka 1965
2067 dr. Schleicher Ivett Veszprém 1981
2068 Bene Zoltán Balatonfüred 1965
2069 Takács György Veszprém 1960
2070 Takács Barnabás Veszprém 1994
2071 Szabó Ferenc Ajka 1971
2072 Vajda Fruzsina Veszprém 1995
2073 Fekete Csongor Veszprém 1974
2074 Szabó Viola Veszprém 1989
2075 Kis Viktória Veszprém 1988
2076 Dregon Tamás Veszprém 1979
2077 Rácz Nóra Veszprém 1993
2078 Bóta András Veszprém 1993
2079 Czigány Máté Komárom 1991
2080 dr Bellér Zsuzsanna Veszprém 1974
2081 Varga Elemér Veszprém 1969
2082 Szücs József Veszprém 1964
2083 Lacza András Paks 1965
2084 Smidla József Veszprém-Kádárta 1987
2085 Bujna Lilla Ajka 1974
2086 Kurcsis Lili Győr 1995
2087 Kudron Emese Eszter Nagykovácsi 1990
2088 Szényi Sarolta Szentendre 1982
2089 Csonka Éva Győr 1977
2090 Halik Péter Veszprém 1982
2091 Fürj Erzsébet Kaposvár 1975
2092 Vajdáné Tar Ágnes Kaposvár 1976
2093 Sülyi Szabina Székesfehérvár 1985
2094 Szombathelyi Daniella Győr 1993
2095 Seres-Kormány Anita Budapest 1979
2096 Hamerli Péter Veszprém 1975
2097 Tróbert Zsolt Veszprém 1979
2098 Molnár Ákos Alsóörs 1988
2099 Szigetközi László Gyöngyös 1974
2100 Vassányi Béla Bulcsú Veszprém 1980
2101 Huszti Andrea Kazincbarcika 1988
2102 Koren Pál Budapest 1953
2103 Fodor Kovács Beatrix Bécs 1977
2104 Gyimesi-Bakon Adrienn Veszprém 1988
2105 Varga András Veszprém 1970
2106 Dégi Éva Budapest 1983
2107 Czinki Zsuzsanna Budapest 1984
2108 Fekete András Veszprém 1973
2109 Mészölyné Varga Renáta Veszprém 1969
2110 Bodó Kinga Keszthely 1978
2111 Bodó Norbert Tapolca 1975
2112 Zsilinszky Péter Törökbálint 1976
2113 Kuti Róbert Berhida 1975
2114 Varga László Lenti 1976
2115 Bakos István Budapest 1954
2116 Enyinginé Tóth Andrea Tapolca 1978
2117      
2118 Matók Viktor Ónod 1988
2119 Kiss Adrián Marcell Kaposvár 1986
2120 Takács Gyula Veszprém 1980
2121 Prunner Zsuzsi Szigetszentmiklós 1974
2122 Vincz Szabolcs MANSFELD 1975
2123 Héthalmi Tibor Gyermely 1978
2124 Pénzes Gabriella Veszprém 1976
2125 Fekete Anita Dunaújváros 1982
2126 Erdős Ágnes Szigetszentmiklós 1975
2127 Czupor Szabolcs Várpalota 1978
2128 Kocsis Tamás Veszprém 1982
2129 Tehel Tibor Veszprém 1974
2130 Piller Adrien Kaposvár 1975
2131 Fehér Gábor Győr 1988
2132 Nagy Attila Szombathely 1968
2133 Görög Tamás Berhida 1978
2134 Tőkés Renáta Veszprém 1979
2135 Fejérdi Ildikó Veszprém 1974
2136 Jeges-Varga Ferenc Pécs 1978
2137 Szita Zsolt Kisunyom 1973
2138 Herbai Máté Zalaszentjakab 1996
2139 Herbai Dominika Somogyudvarhely 1998
2140 Mester Péter Dunaszeg 1984
2141 Fodor Katalin Hajmáskér 1974
2142 Sipos Bálint Győr 1984
2143 Stumfold Mária   1971
2144 Czuporné Sz. Renáta Várpalota 1983
2145 Remenyik István Bélapátfalva 1993
2146 Nyári Zsófia Veszprém 1978
2147 Nógrádi Péter Nagykovácsi 1972
2148 Gyömörei János Budapest 1984
2149 Antal Csaba Veszprém 1977
2150 Dankó Edina Veszprém 1988
2151 Bai Tamás   1986
2152 Ludszky Zsolt Veszprém 1996
3031 Fülöp Zsófia Veszpérm 1984
3032 Szabó László Komárom 1977
3033 Lakatos Roland Zalaegerszeg 1977
3034 Csonka Gergely   1983
3035 Kovács Krisztián Litér 1976
3036 Meidl Tamásné Tapolca 1979
3037 Gergely Máté Hárskút 1986
3038 Törőcsik Regina Hárskút 1995
3039 Pipis Rudolf Üröm 1978
3040 Denk Róbert Veszprém 1979
3041 Dr. Földi József Kálmán Veszprém 1971
3042 Hidvégi Ferencné Úrhida 1964
3043 Tamás András Budapest 1977
3044 Kövér Hajnalka Veszprém 1978
3045 Aichinger Christian Wien 1982
3046 Schneider Zita Wien 1985
3047 Barsi Ákos Papkeszi 1971
3048 Kotán Zsófia Rakamaz 1994
3049 Bara Éva Nemesvámos 1967
3050 Mürkli Márton Veszprém 2002
3051 Szittya Csaba Várpalota 1982
3052 Jencski Tamás Várpalota 1980
3053 Bakos Attila Veszprém 1980
3054      
3055 Dely Csaba Veszprém 1987
3056 Skobrák András Mór 1980
3057 Takács Károly Márkó 1975
3058 Farkas Gábor Veszprém 1988
3059 Kalauz Dániel Alsóörs 1990
3060 Samu Gergely Veszprém 1978
3061 Morvai Balázs Veszprém 1974
3062 Komáromi Balázs Veszprém 1986

 

  

11 km

 

Rajtszám Név Város Korcsoport
1001 Dr. Dávid Ákos Bánd 1977
1002 Zakariás Csaba Budapest 1967
1003 Zsida Balázs Veszprém 1984
1004 Mező Csaba Veszprém 1976
1005 Tóth Sándor Várpalota 1981
1006 Lukovics Péter Veszprém 1979
1007 Lajtai Edit Budapest 1977
1008 Pintér Tamás Zalaegerszeg 1982
1009 Goldfinger László Nagylengyel 1981
1010 Dr. Kun-Szabó Tibor Veszprém 1945
1011 Székely László Mosonmagyaróvár 1958
1012 Horváth Roland Ervin Veszprém 1984
1013 Lennert Olgica Veszprém 1979
1014 Csögörné Fáth Szilvia Veszprémfajsz 1975
1015 Wimmer László Pétfürdő 1960
1016 Simon Bettina Siófok 1992
1017 Frisch Tamás Veszprém 1990
1018 Jakli-Papp Ildikó Székesfehérvár 1978
1019 Baranyi Andrea Budapest 1975
1020 Szabó Péter Veszprém 1989
1021 Reitmesz László Veszprém 1967
1022 Reitmesz Kornél Veszprém 2000
1023 Tihor Katalin Székesfehérvár 1993
1024 Kirilla Zoltán Érd 1971
1025 Csomai Zsófia Hárskút 1991
1026 Burucs István Várpalota 1958
1027 Tóth Imre Budapest 1956
1028 Durecz Istvánné Sárszentmihály 1975
1029 Áldott István Székesfehérvár 1971
1030 Burucs Tamás Várpalota 1985
1031 dr. Gellérné Németh Nóra Székesfehérvár 1984
1032 Szalai Krisztina Felsőörs 1993
1033 Vörös Andor Veszprém-Gyulafirátót 1977
1034 Sági Balázs Szombathely 1982
1035 Targuba László Zalaegerszeg 1979
1036 Ruzsicska Ildikó Zalaegerszeg 1968
1037 Simon László   1963
1038 Gottvald Péter Veszprém 1989
1039 Golaritsné Richter Bernadett Budapest 1973
1040 Kovács Zsolt Berhida 1975
1041 Pozsgai Tamás   1975
1042 Horváth Bettina Budapest 1991
1043 Petró Ildikó Ajka 1983
1044 Kovács Viktória Veszprém 1984
1045 Kovács Zsolt Veszprém 1979
1046 Wittmann Balázs Úrkút 1977
1047 Szücsné Gerbovits Mónika Andocs 1979
1048 Kozma Réka Ajka 1983
1049 Zsiga Bernadett Dunakeszi 1989
1050 Újlaki Alfonz Ajka 1958
1051 Szirbek Zsolt Veszprém 1974
1052 Farkasné Bertus Andrea Halimba 1979
1053 Kósa Szilvia Ajka 1972
1054 Debreczeni-Kis Tibor Szentes 1965
1055 Dr. Szilágyi István Zoltán Veszprém 1976
1056 Kiss Adrienne Budapest 1979
1057 Rózsás Kitti Verona (Olaszország) 1981
1058 Király-Duhony Aletta Szombathely 1992
1059 Lőkös Anita Magdolna Rácalmás 1991
1060 Beke Péter Székesfehérvár 1981
1061 Fonyó Sándor Veszprém 1956
1062 Fenyvesiné Geipl Krisztina Veszprém 1973
1063 Szőkéné Ursinyi Beatrix Várpalota 1974
1064 Goózné Győrffi Barbara Balatonboglár 1979
1065 Tilinger Melinda Veszprém 1980
1066 Tóth Mária Zsuzsanna Várpalota 1981
1067 Fodor Tamás Székesfehérvár 1978
1068 Gyimesi Alexandra   1993
1069 ifj. Kreisz Kálmán Veszprém 1986
1070 Verb Gergő Veszprém 1991
1071 Koszár Zsolt Szentgotthárd 1986
1072 Béni-Samu Eszter Veszprém-Gyulafirátót 1978
1073 Kovács Tamás Herceghalom 1983
1074 Csajági Boglárka Úrkút 1996
1075 Grőber Adél Lepsény 1995
1076 Szigetfy Ildikó Veszprém 1977
1077 Révész Máté Jenő Göd 2006
1078 Véghelyi Anita Veszprém 1971
1079 Miklós Anita Veszprém 1987
1080 dr. Kurucz Réka Balatonfüred  1983
1081 dr. Szekeres Roxána Veszprém 1982
1082 Rózsa Gábor Lengyel 1977
1083 Veiszné Tóth Edina Veszprém 1975
1084 Teleky Béla Bécs 1984
1085 Buzás Dániel Veszprém 1990
1087 Bankó Zsuzsa Márkó 1979
1088 Oláh Richárd   1991
1089 Tobak Júlia Szentkirályszabadja 1990
1090 Barabás Máté Veszprém 1994
1091 Árgyelán Dominika Dunaújváros 1995
1092 Inhof Lili Veszprém 2002
1093 Nagy László Budapest 1981
1094 Varga Mihály Balatonkenese 1986
1095 Hornung András Veszprém 1994
1096 Kőrösi Enikő Tapolca 1986
1097 Tálos Veronika Győr 1978
1098 Kozma Ibolya Ugocsa 1966
1099 Gárdonyi Ágnes   1977
1100 Tujder Tímea Szentkirályszabadja 1983
1101 Körmendi Éva Győr 1981
1102 Szentes Zsolt Veszprém 1971
1103 Maincz Tamás Székesfehérvár 1965
1104 Csizmadia Tamás Bakonycsernye 1986
1105 Venczel Virág Várpalota 1980
1106 Tóth Gábor Kapospula 1984
1107 Matolcsi István Veszprém 1954
1108 Erdélyi Nikolett Veszprém 1989
1109 Kovács Zoltán   1998
1110 Csonka Tibor Veszprém 1987
1111 Mikesné Kapa Andrea Gyömöre 1976
1112 Vidosa Noémi Tapolca 1965
1113 Gál Zsolt Tapolca 1970
1114 Enyinginé Tóth Andrea Tapolca 1978
1115 Nyevrikel Lajos Csetény 1975
1116 Blazsek Zoltán   1961
1117 Baumgartner József Veszprém 1977
1118 Gáspár Ferenc Balatonkenese 1971
1119 Borzas Virág Várpalota 1980
1120 Barna Ádám Budapest 1981
1121 Marosi Melinda Veszprém 1991
3001 Harazin Tibor Veszprém 1980
3002 Kőszegi Ilona   1977
3003 Schenk Andris Balatonfüred 1999
3004 Lovas Brigitta   1992
3005 Horváth Noémi Taliándörögd 1976
3006 Strenner Andrea Budapest 1968
3007 Scharf Tünde Veszprém 1971
3008 Kozma Vivien Veszprém 1992
3009 Jankovics Orsolya Kulcs 1995
3010 Babos Csaba Veszprém 1974
3011 Szűcs Attila Veszprém 1973
3012 Perényi Zsófia Zsámbék 1985
3013 Farkas Gábor László Veszprém 1984
3014 Farkas László Veszprém 1957
3015 Szakács Andrea Sárbogárd 1994
3016 Szakácsné Mádi Andrea Sárbogárd 1969
3017 Szatzker Csaba Kincsesbánya 1963
3018 Sárossy Zsombor Veszprém 2002
3019 Madarasi-Papp Rita Veszprém 1977
3020 Kanyár Judit Veszprém 1977
3021 Neubauer Edit Veszprém 1978
3022 Biró László Szentgotthárd 1982
3023 Gradvolt Tamás Teskánd 1981
3024 Polhammer Péter Páty 1974
3025 Orbán Zsolt Veszprém 1969
3026 Pődör Rita Szabadbattyán 1978
3027 Takács Zsuzsanna Márkó 1977
3028 Fehér Judit Veszprém 1987
3029 Gyermán István Hosszúhetény 1975
       
       

 

Párosok:

V01 dr. Papp Norbert - Farkas Martina Félmaraton  
V02 Friedl Enikő - dr. Bodor Katalin Félmaraton  
V03 Tamás Eszter - Tamás Attiláné Erzsike 11 km  
V04 Horváth Péter - Krémer Angéla 11 km  
V05 Páhok duó (Holló Tiborné - Holló Adrián ) 11 km  
V06 Ádámért futok (Huszár Patrícia -Giczi Veronika ) Félmaraton  
V07 Rugovicsné Végh Szilvia - Weingartner Ágnes Félmaraton  
V08 Vadász Júlia - Ladányi Tamás 11 km  
V09 Tóth Zsófia - Dávid Balázs 11 km  
V10 Horváth Csaba - Keller László Félmaraton  
V11 Rosta Gyöngyi - Nagy Marcell 11km  
V12 Dregon-Szolcsányi Petra - Borbíró Rebeka Félmaraton  
V13 Szücsné Korán Éva - Korán Erika Félmaraton  
V14 Hamerli Klaudia - Bárdos Gyöngyi 11 km  
V15 Képes Rita - Polgár Krisztina 11 km  
V16 Imreh-Nagy Annamária - Imreh Márton Félmaraton  
V17 Burián Zsófi - Káldosi Lóránt 11km  
V18 Szenillák (Vajda-Törcsváry Anna - ) Félmaraton  
V19 Bumeráng (Eiserle Judit - Ónadi Zsuzsanna) Félmaraton  
V20 Ország Mátyás - Telkes József Félmaraton  
V21 Veszprémi Futrinkák (Varga Csilla - Csősz Ákos) Félmaraton  
V22 Tóth Karolina - Németh Damján Félmaraton  
V23 Mihalovics Péter - Mihalovics-Börzsey Melinda Félmaraton  
V24 Poroszkáló Páros (Zsilinszky Péter - Kővári Edit) Félmaraton  
V25 Hamerli Judit - Hamerli Botond 11km  
3100 Varga Laura - Kucséber Vivien 11km  
3101 Táncsics Sport (Bereczki Katalin - Egri-Németh Eszter) Félmaraton  
3102 Kelemen József és Kuti Beatrix Adrienn Félmaraton  
3103 Szigeti Beatrix - Szigeti Henrietta 11km  
3106 Klaffl Rita - Molnár Balázs Félmaraton  
3107 Smura Gabriella - Pohubi Gabriella 11km  
3108 Varga Veronika -     

 

4 fős váltó

V101 KLAuSSZ család Klausz Hanna - Klausz Hunor - Klausz Csaba - László Renáta
V102 Hómókusok  
V103 Marci angyalai Kovács Judit, Pálmai Marianna, Biró Orsolya, Simon Dóra
V104 VEDAC Csajócák Szemán Kata, Szemán Kitti, Rédling Renáta, Nagy Nóra
V105  Higler Kft
V106 Ex-ValeJÓ Móricz Csaba, Nyulasi Zoltán, Sági Adrián, Móricz Dóra
V107   Molnár Éva - Kovács Botond - Dr. Pocsai Noémi - Nagy- Csanádi Nóra
V108 Szívvel-léptekkel Németh Attila, Németh Károly, Rónai Tamás, Szemán János
V109 Unilever Zab Zsanett - Varga Eszter - Bognár Szidónia - Dragodánné Ildikó
V110   dr.Bradács Éva-dr. Szili Dávid-dr. Deák Tamás-dr. Szita István
V111 VTE UP GAZELLÁK Hamerli Csenge - Hamerli Luca - Molnár Blanka - Mürkli Luca
3104 Szélvész Team Rezeli Róbert- Rezeli Martin- Rezeli roland- Odonics Gábor
3105 Marci emlékváltó